Pirmadienis-Penktadienis9:00 - 17:00
T. Kosciuškos g. 24, Vilnius
+37069802239
info@eduforumas.lt

„Swivl“ mokymai

Šiais laikais, vis labiau populiarėjant hibridiniam mokymui, mokytojas turi atliepti hibridinio mokymo poreikius.

„Swivl“ mokymai

Šiais laikais, vis labiau populiarėjant hibridiniam mokymui, mokytojas turi atliepti hibridinio mokymo poreikius ir jaustis laisvai prieš auditoriją. Taikant hibridinį mokymą, priešingai nei taikant tik nuotolinį mokymą, mokytojas dažniausiai ne sėdi prieš kamerą, bet juda klasėje. Norint tinkamai perteikti klasėje vykstantį mokymą nuotoliniu būdu besimokantiems mokiniams, svarbu pasirūpinti tinkamais technologiniais sprendimais, vienas iš jų – „Swivl“ hibridinio mokymo rinkinys. Kviečiame dalyvauti mokymuose, kaip naudotis šia įranga ir ją efektyviai taikyti pamokų metu.

„Swivl“ robotukas yra saugus ir paprastas sprendimas, skirtas mokytojams įrašyti arba tiesiogiai transliuoti vaizdo įrašus, skirtus mokymui, savirefleksijai ir dar daugiau. Robotukas automatiškai seka pedagogą pamokos metu, kai jis vaikšto po klasę. Kadangi robotukas sukasi aplink savo ašį, jis gali užfiksuoti pamokos vaizdą 360 laipsnių kampu.

„Swivl“ robotas turi nemokamą programėlę Teams by Swivl, kuri pedagogui leidžia įrašyti ir tiesiogiai transliuoti vedamas pamokas (naudojantis Microsoft Teams, Zoom, Google Meet ir kt.) Programėlė leidžia lengvai bendrinti įrašus su mokiniais esančiais klasėje ir už jos ribų. Naudodamiesi Teams by Swivl programėle pedagogai gali įrašyti, talpinti ir bendrinti vaizdo įrašus, skirtus profesiniam tobulėjimui, mokymui, savirefleksijai. Teams by Swivl taip pat siūlo analizės įrankius, tokius kaip įrašo žymėjimas laiko žymomis ir komentavimo galimybė.

Lektorius

Mokymus ves ilgametę patirtį turintis lektorius. Laurynas Salys dirba su nacionaliniais ir tarptautiniais projektais, nuolat kelia kvalifikaciją įvairiuose mokymuose, pats vadovauja projektine veikla užsiimančiai organizacijai. Lektorius taip pat dirba pedagogu mokykloje, savo darbo praktikoje taiko inovatyvias technologijas ir mokymų metu supažindina švietimo bendruomenes, kaip pritaikyti inovatyvias technologijas savo darbo aplinkoje, ypatingai pamokų metu.
https://i0.wp.com/eduforumas.lt/wp-content/uploads/2020/04/22-Edukacijos-forumas-1.jpg?resize=500%2C500&ssl=1
Laurynas Salys