Pirmadienis-Penktadienis9:00 - 17:00
T. Kosciuškos g. 24, Vilnius
+37069802239
info@eduforumas.lt

Specializuoti skaitmeninio raštingumo mokymai mokytojams

Norint sudominti mokinius, tenka pasitelkti vis daugiau inovatyvių metodų, kurie padėtų į mokomus dalykus pažvelgti kūrybiškai.

Specializuoti skaitmeninio raštingumo mokymai mokytojams

Įvairios inovatyvios technologijos tampa neatsiejama šiuolaikinės švietimo bendruomenės dalimi. Norint sudominti mokinius, tenka pasitelkti vis daugiau inovatyvių metodų, kurie padėtų į mokomus dalykus pažvelgti naujai ir kūrybiškai. Dėl šios priežasties siūlome specializuotus skaitmeninio raštingumo mokymus mokytojams, kurių metu praktiškai mokomasi dirbti su tokiomis programomis kaip Notebook, Mozabook. Atsižvelgiant į šių programų galimybes, bus mokoma kurti interaktyvias pateikti, jas bendrinti ir panaudoti pamokų metu. Mokymuose taip pat pristatoma nuotolinė mokymo (si) sistema: Swivl robotas. Kartu analizuojama ir mokoma dirbti su tokiomis nuotolinėmis programomis kaip MS Teams, Zoom ir kt. Be to, mokymų metu pristatomas įvairių Google produktų naudojimas ir galimybės juos pritaikyti mokyklos veikloje.

Lektorius

Mokymus ves ilgametę patirtį turintis lektorius. Laurynas Salys dirba su nacionaliniais ir tarptautiniais projektais, nuolat kelia kvalifikaciją įvairiuose mokymuose, pats vadovauja projektine veikla užsiimančiai organizacijai. Lektorius taip pat dirba pedagogu mokykloje, savo darbo praktikoje taiko inovatyvias technologijas ir mokymų metu supažindina švietimo bendruomenes, kaip pritaikyti inovatyvias technologijas savo darbo aplinkoje, ypatingai pamokų metu.
https://i0.wp.com/eduforumas.lt/wp-content/uploads/2020/04/22-Edukacijos-forumas-1.jpg?resize=500%2C500&ssl=1
Laurynas Salys