Pirmadienis-Penktadienis9:00 - 17:00
T. Kosciuškos g. 24, Vilnius
+37069802239
info@eduforumas.lt

KonferencijosK12 forumas 2018

https://i0.wp.com/eduforumas.lt/wp-content/uploads/2019/04/k12.jpg?resize=300%2C300&ssl=1
K12 Forumo tikslas - skatinti ne tik išklausyti ir diskutuoti, bet ir veikti, o taip pat informacines technologijas dar lengviau integruoti į ugdymo procesą. Renginio metu mes siekiame švietimo atstovų žinias paversti įrankiu, kuris įgalina veikti čia ir dabar. Todėl visi K12 Forumo dalyviai išsineša su savimi daugiau nei tik teorines žinias, gautas iš pranešimų.

K12 Forumo renginiuose savo patirtimi ir praktikomis dalinasi Lietuvos, bei užsienio pranešėjai.

Kiekvienais metais dalyvius pasitinka kūrybinės dirbtuvės, kuriose dalyviai patiria, kaip gimsta vidinė parengtis derinti tradicines žinias, naujus mokymo/si būdus ir inovatyvias technologijas.

K12 Forumas – tai nemokamas renginys visiems švietimo atstovams!

K12 forumas 2018

Spalio 29–31 dienomis Vilniuje, Kaune ir Kretingoje vyko kasmetiniai K12 forumai, kurie sukvietė gausų būrį pedagogų bei vadovų iš įvairių švietimo įstaigų. Forumo metu savo įžvalgomis apie švietimą Lietuvoje, kur link einame dalinosi prof. dr. Vilija Salienė, literatūrologas dr. Saulius Žukas supažindino visus su ateities mokykla bei uždavė klausimą, ar jau šiandien ją turime? Kapitonas, koučeris bei lektorius Paulius Kovas visus forumo dalyvius kvietė diskutuoti, kaip teisingai pasirinkti komandos narį ilgai ir iššūkių keliančiai darbinei kelionei.

DSC_5619
DSC_5535
DSC_5626

Forumų metu dalyviai (kurių skaičiuojame per 500!) ne vien tik klausėsi pranešimų, dalyvavo atviroje diskusijoje, bet ir dirbo aktyviose grupėse, kur mokėsi praktiškai pritaikyti ugdyme taikomas technologijas, mokėsi skaičiuoti kartu su robotu, žaidė žaidimus susijusius su sveika gyvensena ir gamtos mokslais bei smagiai ir išmaniai mokėsi kalbas.
K12 Forume dalyviai turėjo progą ne vien tik susipažinti su renginio partnerių siūlomomis inovacijomis, jas praktiškai išbandyti, bet ir laimėti jas savo švietimo įstaigai! Itin didelio pedagogų dėmesio susilaukė nesenai iš Danijos parsivežta inovacija – interaktyvios lėkštės, kurių metu vaikai gali kurti muziką iš įvairiausių garsų ir instrumentų, lavinti savo atmintį bei atlikinėti skirtingo pobūdžio ugdomąsias veiklas.

DSC_6334
DSC_6132
DSC_6368