VšĮ Edukacijos forumas
Kurkime pokytį kartu!

K12 forumas: UŽ(si)DEGTI POKYČIAMS

Kvapą gniaužiantys Lietuvos ir užsienio pranešėjų pristatymai, abejingų nepaliksiančios kūrybinės dirbtuvės, įtraukiančios diskusijos ir nuotaikingi naujausių technologijų pristatymai - visa tai ir dar daugiau šių metų K12 forume.

Šiais metais K12 forumai aplankys du miestus: spalio 28 d. susitiksime Kaune, Europa Royale, o spalio 30 d. - Klaipėdoje, Kultūros fabrike.

Į renginius būtina užsiregistruoti:

Dėl didelio dalyvių skaičiaus prašome iš vienos įstaigos registruoti ne daugiau nei du dalyvius.

Dalyvių skaičius ribotas.Pranešėjai

ELISE TARVAINEN Suomija

Elise turi ilgametę ekspertinės veiklos patirtį švietimo srityje. Ji aktyviai dalyvavo mokyklos lygmens tobulinimo procesuose, kurie buvo susiję su Suomijos ugdymo programų įgyvendinimu lokaliu lygmeniu. Jai teko dirbti su dešimtimis mokyklų visoje Suomijoje ir padėti jose sukurti bendradarbiavimo kultūrą bei į mokinį orientuotą mokymą(si). Elise sukaupė daug patirties įvairiuose tarptautiniuose projektuose, ypač Persijos įlankos regione. Šiuose projektuose ji kūrė inovatyvias, pasaulinio lygio ugdymo(si) aplinkas, pritaikydama geriausias Suomijos ir kitų šalių švietimo patirtis. Elise kaip kviestinė lektorė dažnai dalyvauja įvairiuose pasauliniuose švietimo forumuose, dalyvavo „TED talks“ Suomijoje.

VALENTINA DAGIENĖ Lietuva

Valentina - fizinių mokslų daktarė, informatikos mokymo Lietuvos mokyklose pradininkė, tarptautinio informatikos ir informacinio mąstymo konkurso „Bebras“ iniciatorė. 2008 m. Valentina buvo apdovanota Lietuvos mokslo premija, 2011 m. – Ciuricho universiteto aukso medaliu už indėlį informatikos švietime. 2015-aisiais Europos asociacija „Informatics Europe“ jos inicijuotą konkursą „Bebras“ paskelbė geriausia ugdymo praktikos veikla. 2016 metais profesorei įteiktas Europos skaitmeninio pasaulio moters apdovanojimas kompiuterinio meistriškumo kategorijoje.

FABIAN KLEIN JAV

Fabian turi ilgametę patirtį mokymo procese naudojant tiek „pasinėrimo į kalbą“ metodiką, tiek įvairias šiuolaikines technologijas: interaktyvias lentas, įvairias programines įrangas ir pan. Patirtis kuriant inovatyvias mokymosi prgramas, rengiant skaitmenines pamokas šiandien jam leidžia dalintis geriausiomis praktikomis, kaip tikslingiau naudoti kalbos įsisavinimo technikas, kaip naudojant skaitmenines mokymosi priemones padidinti studentų įsitraukimą, kaip projektuoti įvairiaus lygio testus, kad jei padėtų pagerinti studentų pasiekimus ir skatintų skaitmeninį pilietiškumą.

NIINA HALONEN Suomija

Niina yra skaitmeninio mokymo(si) ekspertė, kuri tiki, kad mokymasis bendradarbiaujant ir įtraukusis mokyma(si)s gali būti pasiektas per tikslingą technologijų naudojimą: lektorė turi ilgametę mokymo praktiką suaugsiųjų mokyme „Mokymosi darbo vietoje“, „Žinių kūrimo“ ir „Bendradarbiavimo technologijų“ temomis. Tarptautinis verslas ir veslumas taip pat yra Niinos kasdienio darbo dalis: ji kiekvieną dieną pasitinka su „galiu padaryti“ požiūriu ir tiki, jog kiekvienas žmogus ir kiekvienas gyvenimo momentas yra ypatingi.

EGLĖ DAUNIENĖ Lietuva

VU partnerystės docentė Eglė Daunienė jau daugiau kaip 5 metus tyrinėja adaptyvios lyderystės reiškinį permainų įgyvendinimo kontekste. Tai į 21 amžiaus iššūkius orientuota lyderystės samprata, ieškanti veiksmingų sprendimų mūsų neapibrėžtumo, greitos kaitos, milžiniškos technologinės pažangos, ekologinių ir socialinių problemų pasaulyje. Eglė turi įvairialypę profesinę patirtį, kurioje dera 15 metų vadybos ir verslo valdymo tarptautinėse organizacijose patirtis su 10 metų dėstymo ir tyrimo darbo. Pastaraisiais metais ji mokėsi JAV Harvard Universtiteto Kennedy mokykloje ir Kansas Lyderystės centre.

AURIMAS PEREDNIS Renginio moderatorius

Žurnalistas, radijo ir televizijos laidų vedėjas. Aurimas yra Akademinio politologų klubo garbės narys, antikorupcinės organizacijos Transparency International Lietuvos skyriaus dalininkas. Žmonėms ir organizacijoms padeda tobulinti viešojo kalbėjimo įgūdžius.

Kūrybinės dirbtuvės


Trumpas aprašymas

Kalbų mokymosi sistema, sujungusi technologijas ir paruoštą interatyvųjį edukacinį turinį

Darbo grupės metu dalyviai turės galimybę išbandyti kalbų mokymosi sistemą, kuri apjungia išmaniąsias technologijas ir paruoštą edukacinį turinį. Pasitikrinkite savo užsienio kalbų žinias ir (arba) išmokite kažką naujo!

Inovatyvi pamoka: ar įmanoma sujungti 3D spausdinimą, programavimą ir matematikos pagrindus į vieną pamoką?

Pamokos metu dalyviai susipažins su asmenine švietimo įstaigos patirtimi integruojant 3D spausdintuvą mažoje Lietuvos mokykloje bei turės galimybę išbandyti programavimo užduotis, kurios gali padėti siekiant pagerinti matematinius gebėjimus ir tobulinti  programavimo įgūdžius.

Keturių skirtingų gamintojų interaktyvūs ekranai vienoje erdvėje: išbandykite ir pajuskite skirtumus

Užsiėmimo metu dalyviai turės galimybę išbandyti keturių skirtingų gamintojų interaktyvius ekranus, susipažinti su skirtingomis programinėmis įrangomis, bei išgirsti mokytojos iš Suomijos patirtį, kaip interaktyvūs ekranai padėjo pagerinti mokymo(si) rezultatus. 

Naujos kartos „Vernier“ gamtos mokslų laboratorija

Praktinės veiklos metu dalyviai kartu su Kauno Jėzuitų gimnazijos mokytoja Rita Janavičiene galės išbandyti naujausias priemones, skirtas gamtos mokslų tiriamajai ir eksperimentinei veiklai. 

Šiuolaikinis darželis ir pradinė mokykla: kaip sudominti ir įtraukti vaikus į ugdymo procesą

Kūrybinių dirbtuvių metu dalyvių lauks net 6-ios skirtingos inovatyvios priemonės pritaikytos ikimokykliniam, priešmokykliniam ir pradiniam ugdymui. Taip pat, dalyvių laukia išskirtinė galimybė susipažinti su priemone skirta įtraukiajam ugdymui, kuri taikoma tiek esant įvairioms negalioms ar ugdymosi sutrikimams, tiek ir esant socialinių įgūdžių trūkumams.


Renginio dalyviai

  • tamo
    tamoTurite klausimų? Ramunė Uždavinytė
Projektų vadovė

ramune@eduforumas.lt 
+370 650 43166


Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie